Анекдоти про будильник.

Проблема вставати вранці? Існує унікальний літаючий будильник який добре робить свою справу. Коли звучить сигнал будильника, пропелер запускається в повітря і літає по всій кімнаті. Щоб вимкнути будильник вам доведеться встати, знайти пропелер і повернути його на базу.
Великий дисплей дозволяє бути завжди в курсі поточного часу. Потрібно ще кілька дорогоцінних хвилин сну? Годинник оснащений функцією повтору. Це ідеально підходить для студентів, людей, які працюють у нічну зміну, і всіх, кому потрібно рано вставати.

— Ти що такий сумний?
— У мене вчора зозуля розбилася.
— Як це?
— Годинник не тим боком до стінки прибив.

Нью-Йорк на початку 20-го століття. Емігрант Рабинович шукає годинникаря. По-англійськи він не знає ні слова, тому орієнтується за вивісками з картинками і вітринах. І удачу! Він виходить на лавочку, у вітрині якої виставлений картонний муляж будильника. Друга удача: прикажчик має виражено єврейську зовнішність, так що проблеми з спілкуванням бути не повинно.
— Скажіть, скільки коштує полагодити ось цей годинник?
— Хто вам сказав, що тут ремонтують годинники? Тут роблять обрізання.
— А навіщо ж ви таки виставили у вітрину будильник?
— А що, на вашу думку, нам слід було туди виставити?

— Любий, ти знаєш, який годинник відстає найбільше?
— Не знаю, дорога …
— Той, який ти мені обіцяв подарувати на 8 березня!

— Мені потрібен надійний будильник.
— У нас є новинка. Погляньте! Спочатку включається сирена, потім лунає артилерійський залп і на ваше обличчя виливається стакан холодної води. Якщо це не допомагає, будильник дзвонить на роботу і повідомляє, що ви хворі на грип!
— Так, загорніть, будь ласка!

— У мене мікрохвильова піч «Горизонт» — третій рік працює як годинник!
— Я так розумію, крім годиника у печі більше нічого не працює?