Анекдоти про життя!

Людина має бути вільною. — І тут обязаловка!

Розмова в одеському гастрономі:
-У вас гречка є?
-Крупа чи що?
-Ні, мля, космонавт!

Жінка, чоловік і магазин — три речі несумісні.
Але візьміть з цієї трійці яку пару і подивіться, як гармонійно вони поєднуються.

Hа міському кладовищі в контоpу до начальника вpивается стоpож, жбурляє ключі і обурено «оpет»: — Все! Баста! Я звільняюся! -??? — Ходжу по кладовищу і бачу: «тут спочиває …», «тут знайшов свій відпочинок …» Один я працюю!

Інтерв’ю з телеведучим: — Вас, часто порівнюють з повією, що ви можете сказати? — Дурниці, судіть самі: — повія працює не тільки язиком, а я виключно язиком; — повія дістає язиком до очка, я я дістаю язиком до окулярів; — повія бере в рот всяку х% # ню, а я видаю з рота всяку х % # ню; — повія отримує в годину 300 грн, а я 2000 $; — повія відкриває свою попку, а я свою дупу завжди прикриваю; — та й де ви бачили у повії такі чудові вуса?

Людина приміряє зшитий на замовлення костюм і в жаху скрикує: — Як? Ви зробили мені три рукави? — Ах! Що ж ви мене не попередили …

— У вас є чоловічі труси? Продавщиця: — Ні, тільки жіночі. Але візьміть їх. Яка різниця? — Зараз я цю різницю дістану і вам по губах нашльопаю.

— Скажіть, а риба у вас свіжа? — Не знаю, я тут тільки третій місяць працюю …

Зустрічаються два друга: — Що це у тебе ніс приплюснутий, боксом зайнявся? — Ні, мию скло в жіночій лазні.

Фірма виконає будівельні роботи використовуючи та будь-які лакофарбові роботи вдома у Вашої тещі. 100% токсичність гарантується!

— Що спільного між чесними юристами і НЛО? — Ви весь час чуєте про них, але ніяк не можете з ними зустрітися.

— Застрайкували шахтеpи! — Видати шахтеpам заpплатy! — Застрайкували yчителя! — Видати заpплатy yчителям! — Застрайкували колгоспники! — Видати заpплатy колгоспникам! — Застрайкували одновpеменно шахтеpи, yчителя і колгоспники! — Видати заpплатy ОМОHy!